De community FM circulair laat zien hoe samenwerking leidt tot meer duurzaamheid.
Ben jij geïnteresseerd in praktische handvatten en voorbeelden voor circulair en duurzaam facilitair beheer? En wil je netwerken met vakgenoten, leveranciers en experts en inspiratie opdoen voor aanbestedingen, contracten en uitvoering?
In een informatieve én feestelijke bijeenkomst deelt de community FM circulair oplossingen voor een circulaire toekomst in de facilitaire wereld waar in de afgelopen twee jaar hard aan is gewerkt. Ambitieuze, maar haalbare initiatieven. De energie is voelbaar — er is iets in gang gezet! En nu is het tijd om de opbrengsten met elkaar te delen.
Wat kun je verwachten?
- Presentaties van de 4 werkgroepen: Afvalscheiding, Minder is Meer, Buyer Group en Regeneratief eten en drinken
- Keynote door Manu Busschots, oprichter van Klimaatgesprekken en de Deep Change Academy, klimaatpsycholoog en auteur van het boek “van duurzaamheid naar deep change”
- Lancering van het Actieplan Circulair FM
- Een vooruitblik: hoe verder in 2026
Deelname is gratis. Inloop is vanaf 12.30 uur (zonder lunch). De afsluitende borrel van 16.45 – 17.30 uur.
Meld je nu aan. We zien je graag op 25 november. Het inschrijfformulier vind je hier: https://lnkd.in/egTPyCrd

