Waarom deze inspiratiesessie?
Hoewel de CSRD voor veel bedrijven is afgeschaald, neemt de vraag naar duurzaamheidsdata vanuit partners en stakeholders alleen maar toe. Vooral het thema CO2 staat hierbij centraal: inzicht in de CO2-footprint, het stellen van reductiedoelstellingen en het aansluiten bij initiatieven zoals het Science Based Targets initiative (SBTi).
Herkent u deze vragen of verwacht u ze binnenkort te krijgen? Weet u waar u moet beginnen, of ziet u door de bomen het bos niet meer? Onze experts nemen u stap voor stap mee in de wereld van CO2. U leert hoe u uw uitstoot kunt meten en berekenen, krijgt inzicht in trends rondom rapportages, ontdekt wat het SBTi precies inhoudt en hoe u een praktisch reductieplan opstelt. Zo bent u goed voorbereid en kunt u met vertrouwen de toekomst tegemoet.
Daarnaast gaan we in gesprek met Bram de Feijter, Head of Finance, Accounting en Legal bij FYRON. FYRON is de leverancier van outlook cooking oplossingen met bekende namen als Ofyr, The Bastard en Grill Guru. Green by Blue en Van Oers hebben samen met Bram gewerkt aan het in beeld brengen van de volledige CO2 footprint. Met Bram gaan we in gesprek over waarom zij hun volledige Carbon Footprint in beeld brengen, welke waarde hij uit deze data (als financial) haalt en welke stappen FYRON gaat zetten om hun impact te verminderen.
Voor wie is deze inspiratiesessie bestemd?
Deze inspiratiesessie is bestemd voor ondernemingen die:
- CSRD-plichtig zijn;
- na het Omnibus-voorstel niet langer verplicht zijn, maar vrijwillig met duurzaamheid aan de slag willen;
- vragen verwachten van klanten, financiers of andere stakeholders;
- actief zijn in sectoren als retail, bouw, transport & logistiek, (groot)handel of productie, waar duurzaamheid steeds vaker een harde eis wordt.
Met name voor CFO’s en collega’s die verantwoordelijk zijn voor het beantwoorden van vragen over duurzaamheid en CO2.
Aantal deelnemers
Wij hanteren een groepsgrootte van maximaal 50 personen. Hierdoor kunt u optimaal profiteren van de kennis en ervaring van onze docent en kunt u uw eigen praktijksituatie op een interactieve manier toetsen aan die van uw collegacursisten.

