Home Nieuws Agenda Info Links Boekshop Zoeken





Partner

Bron en links
Print dit berichtVolkerWessels, 29 juli 2010


 

VolkerWessels is 1000ste partner van MVO Nederland

MVO Nederland heeft op de dag van de 1000ste partnerregistratie vijf bedrijven verwelkomd. VolkerWessels is één van die bedrijven.

MVO Nederland is de nationale kennis- en netwerkorganisatie voor maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO); hét startpunt voor alle ondernemers die hun bedrijfsvoering willen verduurzamen.

Dorien Wietsma, directeur Corporate Responsibility bij VolkerWessels, is verheugd partner te zijn van MVO Nederland: 'Er is nog veel te doen! Wij zullen de komende tijd onze schouders zetten onder een verdere uitwerking van onze visie op het MVO beleid.'

Binnen het netwerk van MVO Nederland werken ondernemersorganisaties, bedrijven en NGO's samen op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO). Gezamenlijk vertegenwoordigen zij meer dan 100.000 ondernemers. MVO Nederland is in 2004 opgericht door het Ministerie van Economische Zaken.


RSS en email nieuwsbrief

Gratis email nieuwsbrief
Colofon
Adverteren
Disclaimer
RSS Nieuwsfeed
Google Reader
Email de redactie

Het formulier wordt geladen.
Follow folmolen on Twitter
>Volg duurzame leiders

Interview
Interview met Paul van Seters, hoogleraar globalisering en duurzame ontwikkeling TiasNimbas Business School
>>>

Archief interviews

MVO Boek uitgelicht
ISO 26000, Handleiding voor MVO

MVO professionals


Dé MVO-groep op LinkedIN met 6.700+ leden!


NIEUW: Geschiedenis MVO

Geschiedenis MVO in Nederland in tijdreeks